MENAJERLİK & ORGANİZASYON

"Menajerlik ve Organizasyon" konusunda yeni bir yapılanma içinde olan Sarı Ev ihtiyaçlarınız doğrultusunda aşağıda listelenen hizmetleri sizlere sunmaktadır. Bu hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizlere ulaşınız.

Sanatçı Menajerliği

Sanatçılara, eserlerinin icra aşamasında danışmanlık, temsilcilik, konser organizasyonu ve tur menajerliği hizmetlerini sunuyoruz.

MENAJERLİK & ORGANİZASYON
MENAJERLİK & ORGANİZASYON

Konser Organizasyonu

Sanatçıların ve eserlerinin dinleyiciye ulaşmasındaki en önemli unsur olan konser organizasyonlarının gerçekleşmesini sağlıyoruz. Ülke içinde ve dışında bir çok şehirde mekanlarla görüşüyor ve en uygun konser organizasyonlarını gerçekleştirmeyi amaçlayarak, sanatçılarımızı en iyi şekilde temsil ediyoruz.

Tur Menajerliği

Sanatınızı icra etmeniz için size en rahat ve en uygun ortamı sağlamayı hedefliyoruz. Konserleri için sanatçılara ulaşım, konaklama gibi konuları organize edecek ve hem teknik konularda, hem de sanatçının ihtiyaçları doğrultusunda, kısaca her konuda sanatçıyı temsil ederek gerekli görüşmeleri yapabilecek olan, donanımlı çalışma arkadaşları ile tur menajerliği hizmeti sunuyoruz.

MENAJERLİK & ORGANİZASYON
MENAJERLİK & ORGANİZASYON

Müzisyen Menajerliği

Sanatçı menajerliği kadar önemli olan müzisyen menajerliği, maalesef ülkemizde uygulanmamaktadır. Bu konuda da bir ilke imza atarak, yurt dışındaki müzisyenlerin projelerinize entegrasyonunu sağlamaktayız. Müzisyenleri seçerken dikkat ettiğimiz noktaların başında iş disiplini, kayıt konusundaki ekipman yeterliliği ve stüdyo müzisyenliği konusunda evrensel standartlara uygunluğu gelmektedir. Bu özelliklere sahip ve çalışmaları ile bizleri etkileyen müzisyenlerin menajerliğini yapmaktayız.

Projenizin prodüktörü/aranjörü ile birlikte menajerlik hizmetini üstlendiğimiz müzisyenlerle SkyPe üzerinde gerçekleştirilen “canlı ön çalışma” sonrası, daha önce anlaşılmış zaman diliminde kanal kayıtlarını internet üzerinden bizlere göndermektedirler. Bu ön çalışmalarda müzisyenler ile iletişim dili olarak “İngilizce”yi kullanmaktayız. Müzisyenlerle gerekli teması sağlamak ve fikir/görüşlerinizi bildirmeniz için dilerseniz bu ön çalışmalar sırasında sizlere yardımcı olmaktayız.


 

MENAJERLİK & ORGANİZASYON
MENAJERLİK & ORGANİZASYON

DENNIS PEDERSEN

Dennis, Danimarka'lıdır ve ana enstrümanı "davul"dur. Davul'a 3 yaşında başlamış ve 4 yaşında ilk konserini vermiştir :) 16 yaşında Danimarka'daki "Academy of Music"e kabul edilmiş ve o tarihten itibaren de profesyonel müzik hayatına ilk adımlarını atmıştır. Her zaman çok istediği kayıt stüdyosunu 2006 yılında kurmuş ve özellikle davul kayıtlarında uzmanlaşmıştır. Dennis kendi davul çalımı için "her zaman show'dan ziyade, müziğe hizmet edecek şekilde çalmaya özen gösteriyorum" diyor. Bizler aracılığı ile Toygar Işıklı, Gökhan Özen gibi sanatçıların albümlerinde performans sergilemiş Dennis ile çalışmak isterseniz bizle temasa geçiniz. Dennis hakkında detaylı bilgi için: www.dennispstudio.com

NATHAN ESHMAN

Nathan Eshman, Avustralya'lı bir müzisyendir. Ana enstrümanları akustik ve elektrik gitardır. Aynı zamanda prodüktör olması sebebi ile müziğe olan yaklaşımı "fazla" çalmaktan ziyade, sadedir. Akustik gitar ritimlerinde müthiş ve enerjik bir sound'a sahip müzisyenin elektrik gitar tonu da stüdyo müzisyeni olması sebebi ile eserden esere farklılık göstermekte ve ideal istediğiniz gitar sound'una ulaşmanızı sağlamaktadır. Nathan Eshman ile çalışmak ve demo'larını dinlemek için bizle temasa geçiniz.

MENAJERLİK & ORGANİZASYON
BİZE ULAŞIN
Sarıev

2000 yılında müzik prodüksiyon firması olarak kurulan ve 2011 yılında yeni yapılanması ile birlikte hizmet alanlarına yapım ve menajerliği de ekleyen Sarı Ev, bu alanlardaki faaliyetlerine Beykoz Göksu Evleri’ndeki binasında devam etmektedir.

İLETİŞİM

Göksuevleri. Kartopu Cad. No: B255B Anadolu Hisarı - Beykoz İstanbul Telefon:+90 216 465 9414 Telefon:+90 216 465 9415 E-posta:info@sariev.net Web:www.sariev.net
© Copyright 2015 - Sarı Ev Müzik Yapım Prod. San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti.