PRODÜKSİYON

Sanatçılara, eserlerinin prodüksiyon aşamalarında akustik tasarımı John Brandt tarafından yapılmış ve mükmemmel duyuma sahip ses-kayıt, mix ve mastering odalarımızda profesyonel ekibimiz ve üst kalite ekipmanımız ile  kayıt, edit, mix ve mastering hizmetlerini sunuyoruz. Buna ek olarak bitmiş projelerinizin video klip prodüksiyonu aşamasında da yanınızda oluyoruz.

Kayıt

Eserlerinizin tüm dünya ile paylaşılmasından önceki ilk adım olan “kayıt” aşamasında size yüksek kalitede ekipman imkanı, tecrübeli  teknik ekip ve danışmanlık hizmeti ile birlikte, stüdyomuzda çalışılabilecek rahat, samimi ve yaratıcı bir ortam sunuyoruz.

PRODÜKSİYON
PRODÜKSİYON

Edit

“Edit” uygulaması, kayıt aşamasındaki ufak performans hatalarını gidermeyi hedefleyerek, daha önceden kayıt edilmiş eserin tonunun veya ritminin çeşitli program ve algoritmalar ile optimize edilmesini amaçlar. Bu aşamada kayıtlarınızı yüksek standartlarda titizlik ve teknik bilgi ile birlikte, melodyne, autotune ve protools gibi programlar yardımıyla “mix” aşaması için hazır hale getiriyoruz.

Mix

Mix, kaydedilmiş bir projenin, müzikal uyum ve hissiyat açısından dinleyiciye olabildiğince iyi aktarılmasını hedefleyen, yüksek teknik bilgi, ekipman ve tecrübenin gerekli olduğu, müziğinizi tamamlamak için ihtiyaç duyulan en can alıcı noktalardan biridir. Bu aşamada, sektörde birçok büyük projede imzası olan firma ortaklarından “Barış Büyük” ile birlikte size en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

PRODÜKSİYON
PRODÜKSİYON

Mastering

Müzik prodüksiyonunun son noktası olan “Mastering” işlemi ile, mikslenmiş projelerinizi sektörel standartlara yükselterek, her cihazda olabilecek en iyi duyumu elde etmeyi planlıyoruz. Bu süreçte üst düzey ekipman ve tecrübeli mastering mühendisi “Barış Büyük”, eserlerinizi çeşitli platformlara hazır hale getirmektedir. Ayrıca, bünyemizdeki mastering odamız MFiT (Mastered For iTunes) için Apple tarafından onaylanmıştır.

Müzik Video

Tamamlanmış müzik projelerinizin “video klip” prodüksiyon aşamasını tecrübeli ekibimiz ile gerçekleştirebiliyor veya istekleriniz doğrultusunda çözüm ortakları ile çalışarak, eserlerinizin görsel halde dinleyicilere ulaşmasını sağlayabiliyoruz.

 

PRODÜKSİYON
BİZE ULAŞIN
Sarıev

2000 yılında müzik prodüksiyon firması olarak kurulan ve 2011 yılında yeni yapılanması ile birlikte hizmet alanlarına yapım ve menajerliği de ekleyen Sarı Ev, bu alanlardaki faaliyetlerine Beykoz Göksu Evleri’ndeki binasında devam etmektedir.

İLETİŞİM

Göksuevleri. Kartopu Cad. No: B255B Anadolu Hisarı - Beykoz İstanbul Telefon:+90 216 465 9414 Telefon:+90 216 465 9415 E-posta:info@sariev.net Web:www.sariev.net
© Copyright 2015 - Sarı Ev Müzik Yapım Prod. San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti.