SARI EV DİJİTAL

 

Sarı Ev Müzik Yapım Prodükisyon Ltd. Şti. bünyesinde yer alan ve kuruluşunda müzik sektörüne hizmet etme odaklı olarak faaliyete başlamış, zaman içerisinde ise sektörel olarak verdiği iletişim danışmanlığı hizmetlerindeki çalışma disiplini, şekli ve başarıları, farklı sektörlerde yer alan şirket/kuruluşlar tarafından da değerlendirilerek, bu alanlarda da talep görmüş bir departmandır.


Her geçen gün giderek büyüyen, konusunda uzman bir ekip ile “Dijital İletişim, Reklam ve Pazarlama Yönetimi” üzerine bir çok farklı sektöre hizmet veren SARI EV DİJİTAL, çalıştığı markaların gerçek ihtiyaçlarını belirleyerek, bunu günün trend yöntemleri dahilinde, markalarının hedefleri doğrultusunda ve en şeffaf biçimiyle müşterilerine aktarır.

Sarı Ev Dijital'in hizmet verdiği servisler; 

* Dijital Marka Stratejisi

* Dijital Medya Planlama ve Satın Alma

* Sosyal Medya Topluluk Yönetimi

* Sosyal Medya Pazarlama Yönetimi

* Arama Motoru Pazarlama Yönetimi (Google Adwords)

* Mobil Pazarlama Yönetimi

* Creative Proje Yönetimi

* Dijital Ölçüm ve Analiz Danışmanlığı 

BİZE ULAŞIN
Sarıev

2000 yılında müzik prodüksiyon firması olarak kurulan ve 2011 yılında yeni yapılanması ile birlikte hizmet alanlarına yapım ve menajerliği de ekleyen Sarı Ev, bu alanlardaki faaliyetlerine Beykoz Göksu Evleri’ndeki binasında devam etmektedir.

İLETİŞİM

Göksuevleri. Kartopu Cad. No: B255B Anadolu Hisarı - Beykoz İstanbul Telefon:+90 216 465 9414 Telefon:+90 216 465 9415 E-posta:info@sariev.net Web:www.sariev.net
© Copyright 2015 - Sarı Ev Müzik Yapım Prod. San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti.